Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Arzou Liu Mr. Arzou Liu
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
DELO SOFA
За нас
ДЕЛО СОФА е бренд на КОМПАНИЈА ЗА МЕБЕЛ ШЕZЕ ENЕДЕ ЛИМИТЕД, обезбедувајќи висококвалитетен мебел и услуги на врвни клиенти во Европа и Америка веќе 21 година. Основната дејност на компанијата повеќе од 21 година е F2B2C, што е заеднички да им служи на потрошувачите со домашни и странски дилери. Нудат бизнис со ОДМ на многу врвни брендови за мебел во Европа и Северна Америка. Квалитетните производи и професионалните услуги на нашата компанија се високо препознаени од клиентите. Тие се длабоко сакани и доверливи од потрошувачите, а клиентите заработуваат пари со нашите производи веќе 21 година. Пред три години, нашата компанија започна да соработува со многу светски познати дизајнерски институции за развој на производи од висока класа со независни права на интелектуална сопственост што ги бараат клиенти од дома и од странство. Ние соработувавме со дизајнерот Zанг Боханг, единствениот во светот кој пет пати ја освојуваше германската Врховна награда Red Dot. Дизајнер за внатрешни работи - Гуи Хаиџи, експерт за примена на Книгата за промени, е подготвен да претстави голем подарок на домашните и странските трговци во градот Шенжен за дизајн, за да можат потрошувачите да уживаат во услугата на меѓународниот концепт за визија и производи како што се како дневна соба, серија за трпезарии, серии за соби за гости, серии за одмор, серија за поддршка на супер 5-homeвездени домови. Поминаа 11 години од основањето на фабриката на 24.09.2019 година. Фабриката има добиено меѓународно сертифицирање за квалитет ISO9001-2015 и сертификација за квалитет на животната средина ISO14001: 2015, има 4 инженери за истражување и развој и 70 техничари, 90% од нив работеа тука повеќе од 5 години, 80% од нив имаат повеќе од 10 години работно искуство во индустријата за мебел. Нашите производи имаат освоено добра репутација за „убави, удобни, здрави и врвни“. Delo троседот се придржува кон деловната филозофија на „Квалитетот како клучна алка, иновацијата како душа“, постојано напредувајќи и надминувајќи се самите себе. Производите се продаваат добро во многу земји како што се САД, Канада, Австралија, Италија, Шпанија и Велика Британија .... Добредојдовте сите да пробаат и да уживаат во нашите производи.
Гледај Повеќе Посетете ја мојата фабрика
Product Center
Јадење за столДневна столицаБар столТроседотМаса за кафе
Избрана производи

ПРОИЗВОДИ

Featured

Recommend our products for you, so that you can quickly preview the products.

Гледај Повеќе
  • Фотелји за ткаенини од лента Minotti од Нендо
  • Најдобра столица за одмор во Чарлс Имс и османлиска реплика
  • Чаир од црна кожа, нол, Барселона со османлиски
  • Модерна копија од столче со акцент на Архибалд
  • Класичен удобен стол за јајца од кадифе
  • Класичен стол за салони Eomb Saarinen Womb Red Cahsmere
  • Удобен стол за лежење на знамето Ханс Вегнер
  • Модерна столица за миење од челик од нерѓосувачки челик, Мило Багман
  • Модерна ткаенина троседот Чарлс Агол
  • 202 ОТО темно кафеава кожна троседот
Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање