Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Arzou Liu Mr. Arzou Liu
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
DELO SOFA
Rreth nesh
DELO SOFA është një markë e SHENZHEN YADEA FURNITURE COMPANY LIMITED, duke siguruar mobilje dhe shërbime me cilësi të lartë për klientët e nivelit të lartë në Evropë dhe Amerikë për 21 vjet. Biznesi kryesor i kompanisë për më shumë se 21 vjet është F2B2C, i cili do t'u shërbejë konsumatorëve me tregtarët vendas dhe të huaj së bashku. Ata kanë ofruar biznes ODM për shumë marka të mobiljeve në internet në Evropë dhe Amerikën e Veriut. Produktet cilësore dhe shërbimet profesionale të kompanisë sonë janë njohur shumë nga klientët. Ata janë thellësisht të dashur dhe të besuar nga konsumatorët, dhe klientët kanë fituar para me produktet tona për 21 vjet. Tre vjet më parë, kompania jonë filloi të bashkëpunojë me shumë institucione të njohura botërore të dizajnit për të zhvilluar produkte të nivelit të lartë me të drejta të pavarura të pronësisë intelektuale të kërkuara nga klientët nga brenda dhe jashtë vendit. Ne kemi qenë duke bashkëpunuar me stilistin- Zhang BoHang, i vetmi në botë që ka fituar pesë herë Çmimin Suprem Gjerman Dot. Projektuesi i brendshëm - Gui Haijie, një ekspert në zbatimin e Librit të Ndryshimeve, është gati të paraqesë një dhuratë të madhe për tregtarët vendas dhe të huaj në Qytetin e Dizajnit Shenzhen, në mënyrë që konsumatorët të mund të shijojnë shërbimin e konceptit të vizionit ndërkombëtar dhe produkteve të tilla si dhomen e ndjenjes, seritë e dhomave të ngrënies, seritë e dhomave për mysafirë, seritë e kohës së lirë, seritë mbështetëse për mobilimin e shtëpive super me 5 yje. Kanë kaluar 11 vjet që kur fabrika u krijua në 24 Shtator 2019. Fabrika ka marrë certifikimin ndërkombëtar të cilësisë ISO9001-2015 dhe çertifikimin e cilësisë mjedisore ISO14001: 2015, ka 4 inxhinierë R&D dhe 70 teknikë, 90% e tyre kanë punuar këtu për më shumë se 5 vjet, 80% e tyre kanë më shumë se 10 vjet përvojë pune në industrinë e mobiljeve. Produktet tona kanë fituar reputacion të mirë për "të bukur, të rehatshëm, të shëndetshëm dhe të nivelit të lartë". Divan Delo i është përmbajtur filozofisë së biznesit "Cilësia si lidhja kryesore, Inovacioni si shpirti", duke ecur vazhdimisht përpara dhe duke tejkaluar veten. Produktet shiten mirë në shumë vende të tilla si Shtetet e Bashkuara, Kanada, Australi, Itali, Spanjë dhe Mbretërinë e Bashkuar .... Mirë se vini të gjithë të provojnë dhe të shijojnë produktet tona.
shikoni më shumë Vizito fabrikën time
Product Center
Karrige darkeKarrige për të pushuarKarriget e lokalitDivanTavolinë për kafe
Produktet e zgjedhura

PRODUKTET

Featured

Recommend our products for you, so that you can quickly preview the products.

shikoni më shumë
  • Kolltuk pëlhure Minotti Tape nga Nendo
  • Karrigia më e mirë e karriges Charles Eames dhe kopja osmane
  • Karrige e zezë lëkure Knoll Barcelona me Osmane
  • Kopja moderne e karrigeve të theksuar prej lëkure Archibald
  • Karrige vezësh kadifeje të dhomës së ndenjes klasike
  • Karrige klasike Eero Saarinen Womb Red Cahsmere Lounge
  • Karrige e mbështjellë e rehatshme e Hans Wegner Flamuri
  • Karrige moderne Milo Baughman e krehur prej çeliku të pandryshkshëm
  • Pëlhurë moderne divan qoshe Charles
  • 202 OTTO Sofa lëkure kafe e erret
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim